Zespół muzyczny

Św. Augustyn powiedział: „Kto dobrze śpiewa, dwa razy się modli”, dlatego w 2015 roku zrodził się pomysł, z potrzeby serca, by odwdzięczając się za dane talenty, dzielić się nimi z innymi.

Jesteśmy zespołem wokalno – instrumentalnym „Dźwięki Bogu”. Ubogacamy, chwaląc Boga muzyką, Mszę Świętą dla młodzieży o godzinie 10.30. Aktualnie zespół jest w składzie rodzinnym łączącym pokolenia, ale mamy nadzieję, że z czasem dołączy do nas więcej młodzieży, która tak jak my, poczuje chęć dzielenia się otrzymanymi od Pana Boga darami.

Staramy się aktywnie brać udział w życiu parafii, zapewniając oprawę muzyczną uroczystości takich jak: I Komunia Św, Obłóczyny, Bierzmowanie czy festyny rodzinne, a nawet uroczystości ślubne.

W 2018 roku wzięliśmy udział w III zgierskim festiwalu piosenki religijnej, w którym uzyskaliśmy wyróżnienie. Uruchomiliśmy również kanał na YouTube, Dźwięki Bogu, ale nie prowadzimy go aktywnie, może się to zmieni.

Jak do nas dołączyć?

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy by chcieli podzielić się swoim talentem, a szczególnie młodzież, bo przecież msza na 10.30 jest dedykowana w szczególności młodym ludziom. Bliższe informacje po mszy. Gdzie jesteśmy to widać i słychać.