Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

5 lutego 2023

V NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj o godz. 17.30 nabożeństwo adoracyjne.
  2. Zachęcamy do kontynuacji pomocy Ukrainie przez modlitwę o pokój oraz pomoc materialną. Dary rzeczowe możemy przynosić do punktu Caritas lub do zakrystii. Do puszki można złożyć ofiarę pieniężną.
  3. W sobotę, 11 lutego, wspomnienie NMP z Lourdes, obchodzimy światowy dzień chorego. Msza św. z sakramentem chorych o g. 10.00.
  4. Spotkania grup parafialnych:

– wtorek, po Mszy św. wieczornej – spotkanie biblijne

– środa g. 19.00 – wspólnota modlitewno-formacyjna dorosłych

– piątek g. 17.00 – Bielanki

– piątek, g. 19.00 – młodzież

  1. W związku z jubileuszem parafii chcielibyśmy zaproponować pielgrzymkę do Wilna, śladami św. Faustyny w dn. 11-14 maja br. W programie: Płock, Święta Woda, Sokółka, Wilno, Troki. Szczegóły na tablicy ogłoszeniowej. Zapisy w kancelarii.
  2. 6. Radę Ekonomiczną i Radę Duszpasterską parafii zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę o g. 10.00. Przedmiotem obrad będzie festyn parafialny. Do udziału w dyskusji zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w jego organizację.
  3. Katecheza przedmałżeńska (kurs dla narzeczonych) rozpocznie się w niedzielę 19 lutego 2023r. w sali widowiskowej. Zajęcia będą odbywały się w niedziele od godz.10.00 do 14.00. Zapisy pod nr tel. 503 143 321 lub w parafialnej poradni rodzinnej. Informacje dostępne są na stronie parafii.
  4. Dobiegła końca wizyta duszpasterska w domach parafian. Dziękujemy wszystkim, którzy nas życzliwie przyjęli. Osoby, które chciałyby jeszcze zaprosić kapłana, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej dostępnej w kiosku parafialnym.

 

INTENCJA MODLITWY ŻYWEGO RÓŻAŃCA:

LUTY 2023

O sprawiedliwy pokój dla Ukrainy oraz aby chorzy, cierpiący i samotni zostali otoczeni życzliwą opieką.