Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

17 października 2021

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Nabożeństwa różańcowe są odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, w niedziele – o g. 17.30. Dzieci zapraszamy na spotkania różańcowe od poniedziałku do piątku o g. 16.30.
  2. Dzisiaj odbędzie się w naszym Kościele-Sanktuarium Koncert Muzyki Sakralnej w wykonaniu Chóru i Zespołu Muzyki Dawnej Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu. Chór będzie śpiewał na Mszy św. o g. 18.00, następnie zapraszamy na koncert.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii s. Zygmuntę, karmelitankę, misjonarkę w Burundi. Naszymi ofiarami będziemy mogli wesprzeć dzieła, które Siostra prowadzi na misjach.
  4. Spotkania grup parafialnych:

– poniedziałek g. 19.00 – wspólnota modlitewno-formacyjna dorosłych

– piątek, g. 19.00 – młodzież

– sobota, g. 11.00 – ministranci i kandydaci

  1. W poniedziałek, święto św. Łukasza Ewangelisty, na Mszy św. o g. 18.00 będziemy się modlić w intencji ks. Łukasza.
  2. Wspólnota młodych Mam z dziećmi Macierzanki zaprasza na spotkanie 22 października o godzinie 11:00 w sali muzycznej. Na spotkanie zapraszamy z dziećmi. Więcej informacji na stronie www.macierzanki.pl
  3. W kancelarii i w zakrystii, a w niedziele także w kruchcie kościoła, przyjmujemy na wypominki za zmarłych: jednorazowe, oktawalne, półroczne i roczne.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W kiosku parafialnym są dostępne tygodniki „Niedziela”, „Idziemy”, Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”, miesięcznik „Różaniec”, a dla dzieci „Staś”.

INTENCJA ŻYWEGO RÓŻAŃCA:

PAŹDZIERNIK 2021

O wiarę, miłość i zgodę w rodzinach.