Grupa młodzieżowa

Szczęść Boże! Jesteśmy grupą formacyjną znaną jako: „Baranki Miłosierdzia” – nazywamy się tak gdyż działamy przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łodzi. Jesteśmy wspólnotą młodych ludzi wieku licealnym i studenckim.

Terminy spotkań

Spotykamy się w każdy piątek w czasie trwania roku szkolnego i akademickiego. Zaczynamy Mszą Świętą o godzinie 18, po której przechodzimy do salki pod kościołem na spotkanie formacyjne w trakcie, którego rozważamy Słowo Boże i dzielimy się własnym doświadczeniem wiary, a także miło spędzamy czas

Jak do nas dołączyć?

Serdecznie zapraszamy na nasze spotkania wszystkie chętne osoby. Aby do nas dołączyć prosimy zgłosić się do grupy na facebooku https://www.facebook.com/groups/157728051379000 lub do Księdza Łukasza.

Historia

Nasza wspólnota działa od września 2014. Na początku zrzeszała ona ludzi przygotowujących się do Światowych dni Młodzieży w Krakowie. Z czasem nasza mała społeczność przekształciła się w grupę formacyjną dla osób młodych z naszej parafii.

Opiekun

We wrześniu 2018 roku księdzem moderatorem został ks. Łukasz Leśniewski a świeckimi animatorami Artur Janiszewski i Anna Kosiba.