Ogłoszenia parafialne

14 października 2018

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w niedzielę o g. 17.15, w dni powszednie – dla dzieci od poniedziałku do piątku o g. 17.00, dla młodzieży i dorosłych – po Mszy św. wieczornej.
  2. Dzisiaj odbywa się zbiórka ofiar do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. W czwartek na Mszy św. o g. 18.00 będziemy się modlić w intencji ks. Łukasza z okazji jego imienin. Serdecznie zapraszamy.
  4. W III piątek miesiąca, 19 października, o g. 18.00 Msza św. wotywna do Bożego Miłosierdzia. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu zakończy się o g. 21.00.
  5. W sobotę 20 października Małżeńska Akademia Rozwoju zaprasza małżeństwa i narzeczonych na warsztaty “Język serca”, które odbędą się w dolnej sali naszego Kościoła. Zapisy na stronie www.serwismalzenski.pl. Szczegółowe informacje są również na plakacie w gablocie.
  6. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na misje.
  7. Uniwersytet Trzeciego Wieku Fundacji naszych Szkół im. Jana Pawła II zaprasza do udziału w ciekawych wykładach i spotkaniach. Zapisy we wtorki i czwartki od 15.00 do 16.00 w Sekretariacie w Ośrodku Sportowym ul. Wici 45 p. 105. Szczegółowy program zajęć znajduje się: w kruchcie kościoła, na tablicy Fundacji, na drzwiach sali widowiskowej Szkół, w Ośrodku Sportowym Szkół, przy kancelarii parafialnej, na stronie utw.katolik.edu.pl.
  8. Można już zamawiać intencje mszalne na I półrocze 2019 oraz wypominki za zmarłych.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej dostępnej w kiosku parafialnym.

INTENCJA MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ

PAŹDZIERNIK 2018

O dobre owoce Synodu Biskupów na temat młodzieży, który odbywa się w Watykanie oraz IV Synodu Archidiecezji Łódzkiej.