Ogłoszenia parafialne

12 sierpnia 2018

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W środę 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. według porządku niedzielnego: o g. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 19.00. Na wszystkich Mszach św. p. Wiesława Kowalska będzie nas zapraszać do włączenia się w dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  2. Jutro nabożeństwo fatimskie: o g. 18.00 Msza św., następnie Różaniec i procesja z figurą Matki Bożej.
  3. W III piątek miesiąca całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu zakończy się o g. 21.00.
  4. W przyszłą niedzielę, 19 sierpnia, na Mszy św. o g. 9.00 będziemy modlić się w intencji ofiar ludobójstwa na Wołyniu. Na Mszy św. o g. 12.00 podziękujemy ks. Marcinowi Majsikowi za dwuletnią posługę w naszej parafii.
  5. Zbliża się czas Pieszej Pielgrzymki Łódzkiej. Przewodnikiem Grupy VI będzie ks. Marcin Majsik. Zachęcamy do udziału. Tych, którzy nie mogą wyruszyć na trasę, zapraszamy do udziału w grupie duchowej.
  6. Parafa nasza przystąpiła do akcji Caritas „TORNISTER PEŁEN UŚMIECHÓW” . Zgłoszono zapotrzebowanie na 24 tornistry wraz z wyprawkami. Prosimy jak w latach ubiegłych, o wsparcie tej akcji. Organizacją zajmują się wolontariusze z Grupy Charytatywnej im. św. Alberta Chmielowskiego i Kiosku Parafialnego.  Potrzebne informacje można uzyskać w Kiosku Parafialnym po niedzielnych Mszach św.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W kiosku „Niedziela”, „Idziemy”, „Gość Niedzielny”, „Ola i Jaś”, „Droga”, „Miłujcie się”.

INTENCJA MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ

SIERPIEŃ 2018

O trzeźwość narodu i łaskę uwolnienia zniewolonych przez nałogi.