Ogłoszenia parafialne

11 listopada 2018

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Z okazji 100. Rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości zapraszamy wszystkich Parafian na uroczystą Mszę św. w intencji naszej Ojczyzny, która odbędzie się dzisiaj o godz. 18.00. Po Mszy św., w duchu wdzięczności za walkę, poświęcenie i bezgraniczne oddanie Bogu naszych ojców, zapraszamy na koncert Chóru Nauczycielskiego pod kierownictwem Rafała Wiechy.
  2. W piątek, 16 listopada, obchodzimy uroczystość Matki Bożej Miłosierdzia. Sumie odpustowej o g. 18.00 będzie przewodniczył ks. dr Grzegorz Dziewulski. Całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończy się o g. 21.00.
  3. W poniedziałek, 12 listopada, po Mszy św. wieczornej spotkanie biblijne.
  4. Małżeństwa, które chciałyby poznać bliżej ruch duchowości małżeńskiej Equipes Notre-Dame, zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę o g. 16.00 w salce pod zakrystią. Ruch pomaga małżonkom na całym świecie w pełniejszym przeżywaniu łaski sakramentu małżeństwa i umacnianiu jedności i miłości małżeńskiej.
  5. Dzisiaj odbywa się zbiórka ofiar do puszek z racji Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym, natomiast w przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na pomoc ubogim.
  6. Zapowiadana w ubiegłym tygodniu “Tytka Charytatywna” jest już do pobrania w kruchcie kościoła. Wypełnioną tytkę należy przynieść do punktu Caritas przy kancelarii lub do kiosku.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W kiosku “Niedziela”, “Idziemy”, “Gość Niedzielny”, “Ola i Jaś”, “Droga”, “Miłujcie się”.

INTENCJA MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ

LISTOPAD 2018

W intencji Ojczyzny – o dobre wykorzystanie daru wolności i niepodległości przez Polaków.