Ogłoszenia parafialne

23 września 2018

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dzisiaj o g. 17.30 Nieszpory.
 2. Dzisiaj w kruchcie kościoła można złożyć ofiarę do puszki na potrzeby parafii w Równem na Wołyniu. W kruchcie można też złożyć podpis pod propozycjami budżetu obywatelskiego zgłaszanymi przez szkoły z terenu naszej parafii. Przypominamy, że taki podpis można złożyć tylko raz.
 3. Radę Ekonomiczną Parafii zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę o g. 10.00.
 4. W związku z przepisami RODO zapisy młodzieży do bierzmowania i dzieci do I Komunii św. odbywają się w kancelarii parafialnej. Rodziców dzieci komunijnych zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. z g. 12.00.
 5. Uniwersytet Trzeciego Wieku Fundacji naszych Szkół im. Jana Pawła II zaprasza do udziału w ciekawych wykładach i spotkaniach. Zapisy od 18 września 2018 r. we wtorki i czwartki od 15.00 do 16.00 w Sekretariacie w Ośrodku Sportowym ul. Wici 45 p. 105. Początek zajęć 9 października 2018 r. Szczegółowy program zajęć znajduje się:
 • w kruchcie kościoła
 • na tablicy Fundacji
 • na drzwiach sali widowiskowej Szkół,
 • w Ośrodku Sportowym Szkół
 • przy kancelarii parafialnej
 • na stronie utw.katolik.edu.pl
 1. Spotkania grup parafialnych:

– Odnowa w Duchu św. w środę o g. 19.00

– młodzież i oaza w piątek po Mszy św. wieczornej

– ministranci i kandydaci w sobotę o g. 10.00

– spotkanie biblijne w poniedziałek, 24.09 o g. 18.30.

 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W kiosku “Niedziela”, “Idziemy”, “Gość Niedzielny”, “Ola i Jaś”, “Droga”, “Miłujcie się”.

INTENCJA MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ

WRZESIEŃ 2018

W intencji dzieci i młodzieży, aby nowy rok szkolny był dla nich czasem rozwoju intelektualnego i wzrostu duchowego oraz o światło Ducha Świętego dla nauczycieli i wychowawców.